Sjemeništarci i odgojitelji hodočastili u zagrebačku župu bl. Ivana Merza u Špansko
Misijska nedjelja proslavljena na „zelenoj katedrali“ Na tridesetu nedjelju u nizu crkvene godine, 23. listopada ove godine, sjemeništarci i odgojitelji Međubiskupijskog sjemeništa u Zagrebu hodočastili su u župu bl. Ivana Merza u zagrebačko naselje Špansko gdje su sudjelovali u proslavi Misijske nedjelje pod ovogodišnjim geslom: „Bit ćete mi svjedoci“ (Dj 1,8). Na poziv upravitelja župe vlč. [...]









